DĚTI

KURZY PRO DĚTI OD 3 DO 6 LET


Plavání dětí
3 - 4 roky

Místo: České Budějovice (Arpida)
           Borovany

Malý trénink plaveckých prvků stále ještě zábavnou formou.

Pokyny a pravidla pro plavání v Arpidě:

CO S SEBOU:

  • plavky,
  • ručník,
  • mýdlo,
  • ev. plavací brýle.

POKYNY:

1) V Arpidě platí přísná hygienická pravidla, v šatně a u bazénu se nesmí jíst ani pít, až v prostoru chodby před šatnou.

2) PARKOVIŠTĚ zdarma před areálem Arpidy. Nesmí se zajíždět na točnu před hlavní vchod, byť potřebujete jen vyložit plaváčka a frčet dál.

3) Zameškané lekce lze VŠECHNY nahradit, pouze v případě, že jsou omluveny SMS formou do 11 hodin konkrétního plavacího dne. Neomluvená či pozdě omluvená hodina, bohužel, propadá. Pokud SI PLAVÁČEK PLATÍ DALŠÍ KURZ, MŮŽE SI NÁHRADY PŘESUNOUT. POKUD JIŽ V KURZU KONČÍ, MUSÍ NÁHRADY STIHNOUT VYBRAT DO KONCE BĚŽÍCÍHO KURZU.

4) NÁHRADY: Počet zameškaných lekcí si bude evidovat přímo lektorka plavání a na Vás bude si lekce nahradit v ostatních dnech po předchozí domluvě POUZE formou SMS s příslušnou lektorkou a to vždy po 11. hodině.
PONDĚLÍ (Arpida) - lektorka Kateřina Jindrová (tel. +420 728 932 991),
ÚTERÝ, STŘEDA (Kněžínek) - lektorka Vlasta Vaškovská (tel. +420 736 766 002),
ÚTERÝ (Arpida) - lektorka Mirka Caplová (tel. +420 724 166 169),
ČTVRTEK (Arpida) - lektorka Blanka Šejdová (tel: +420 607 823 190).

Plavání lze nahradit pouze plaváním či POBYTEM V HERNĚ CAPLÍK.
Cvičením již nahrazovat NELZE vhledem k neúnosnému počtu lidí ve skupinách na cvičení.

5) DOCHVILNOST - příchod do šaten je vhodný 10 minut před začátkem lekce, po lekci je možno ještě pobýt v brouzdališti, tiše si hrát a nerušit další probíhající lekci vašich kamarádů.

6) DALŠÍ ČLENY RODINY - plaváčka může doprovodit i celá rodina, ale do bazénu smí pouze jeden doprovod. Ostatní sedí u bazénu či u brouzdaliště.


Tanečky
pro děti  3 - 6 let

První seznámení s tanečním pohybem a dovádění při známých dětských písničkách (Míša Růžičková, Fíha tralala, ...).
Cílem je naučit děti vnímat hudbu a rytmus.
Lekce je vedena hravou a zábavnou formou.


Pohybovky
pro děti 3 - 6 let

Při pohybových hrách rozvíjíme obratnost, postřeh, kooperaci s kamarády, vnímání rytmu, učíme se barvy a mnoho dalšího. Většina aktivit je doprovázena hudbou.

Lekce se skládá z pohybových a sportovních her a aktivit za pomoci pestrých sportovních pomůcek.


Co s sebou? 

  • vhodné oblečení a obuv (tričko, tepláky, cvičky, tenisky atp.),
  • pití.


Všestranné tvoření
pro děti  4 - 6 let

Výtvarné tvoření pro nejmenší je určeno pro děti od čtyř do šesti let, které již nějak projevují zájem o "čmárání" a to v jakékoli formě. A také pro děti, u nichž by rodiče rádi vzbudili zájem o výtvarnou činnost.
Naším cílem je jednak vlastní výtvor, ale také - a to především samotný proces tvoření, který pomáhá rozvíjet šikovnost a fantazii dětí.

Pro děti v tomto věku je výtvarné tvoření způsobem zkoumání a objevování okolního světa. Jde o podnětnou kreativní hru, provázenou řadou pocitů (radost, překvapení, smyslové prožitky...).

Výtvarné tvoření je doplňováno řadou dalších aktivit - propojení s hudbou, říkanky atp.

Malí výtvarníčci si osvojí řadu výtvarných technik, naučí se pracovat se známými i neobvyklými materiály a mnoho dalšího.

Pustíte se do toho s námi? Výborně!

Vybavte se vhodným oblečením, které můžete beztrestně zašpinit a uvidíme se.


Angličtina

pro děti 3 - 6 let

V kurzu je maximálně 8 dětí, lektorka tedy má možnost se věnovat dětem jak individuálně, tak s nimi pracovat ve skupině.
Děti si osvojují jazyk přirozenou cestou pomocí různých her a aktivit, které budou zlepšovat jejich dovednosti, jak pasivní, tak i aktivní, které bývají někdy v podobných kurzech opomíjené.
V hodinách se používá velké množství různých materiálů, např. vizuální pomůcky, pracovní listy a videa.
Z lekcí si děti vždy odnesou něco domů - různé materiály, na kterých si nově osvojené znalosti můžou procvičovat doma s rodiči (ti zároveň budou dostávat od lektorky pravidelné informace o náplni hodin, aby byli informováni o pokroku svých ratolestí).
Angličtina v Caplíkovi není jen obyčejné cvičení pro děti spojené s okrajovým hraním v angličtině, jak to občas v některých kurzech pro malé děti vypadá.
Naše zkušená lektorka dokáže s dětmi pracovat a pomoci jim seznámit se s angličtinou hravým a efektivním způsobem a pomůže jim tak přirozeným způsobem získat skvělý základ v jazyce, bez jehož znalosti se dnes už nikdo neobejde.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu